В Дніпрі під гуртожитком стався провал ґрунту: мешканців відселили


ДСНС України у Дніпропетровській області,гуртожитку №2 Національного технічного університету "Дніпровська політехніка", який розташований по проспекту Дмитра Яворницького у Соборному районі міста Дніпро. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі ДСНС України у Дніпропетровській області.

За викликом направлено чергові відділення 1, 2 та 3 державних пожежно-рятувальних частин 8 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, а також відділення 1-го взводу Дніпропетровського воєнізованого гірничо-рятувального загону ДСНС України. Об этом сообщает bud-v-kurse.in.ua со ссылкой на СМИ.

По прибуттю рятувальників до місця події встановлено, що на розі 5-поверхової будівлі просіло асфальтове покриття тротуару та утворилося провалля розміром 3х2 метри та глибиною близько 1,5 метрів.

На першому поверсі будівлі розташована аптека, на стінах якої утворилися значні тріщини.

Керівництвом університету прийнято рішення про відселення мешканців гуртожитку. Особовим складом підрозділів ДСНС надано допомогу у переселенні близько 200 осіб.

У провалля засипано близько 25 куб. м землі та 10 куб. м бетону.

Наразі будівля відключена від газо, електро та водопостачання.

На 6 жовтня заплановано засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

До робіт на місці події залучено 12 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/v_dnipri_pid_gurtozhytkom_stavsya_proval_gruntu_meshkantsiv_vidselyly_327769.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя